Я щоранку заходжу у клас, на обличчях я бачу усміх. 
Що я варта, діти, без вас? Ви - натхнення моє, ви - мій успіх!

Робота в школі – це окремий щирий світ,
В якому промінці – дитячі душі.
Хоч і несмілі , починають свій політ.
Та не затримаються в Храмі цім байдужі.

Не можна в школі працювати без душі.
Кожна дитина прагне щирої уваги.
Якщо її проблеми – не твої, чужі,
То і для себе не знайдеш ти рівноваги.

Робота в школі – це не праця, а життя,
Частинка повсякденного горіння,
Єдиний організм, десят сердець биття,
Те місце, де його міцне коріння.

Так хочеться, щоб стали розумніш,
Щоб самостійні, дружні діти стали.
Із воску – серце вчителя скоріш,
А треба, мабуть, щоб було зі сталі.

За вихованців – всі наші думки:
Про їх невдачі, успіхи і перемоги.
Й коли своє візьмуть стрімкі роки,
За їх шляхи не пропаде тривога.

І кожен день, немов мелодії акорд.
Вам важко – вчитель теж переживає.
Учня досягнення - це і його рекорд,
Себе частинку в кожному пізнає.

Мета одна: щоб спалахнув огонь,
Треба нести у собі іскру Прометея.
Дитячих відчуваючи тепло долонь,
Учителі працюють не за гроші – за ідею…

© Ігор Коваленко
Знущання, образи, приниження – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Тому, з метою виховання у дітей почуття толерантності та культури спілкування, небайдужості до чужого горя, запобігання дитячому насиллю для учнів 6 класу  проведено класним керівником Разуменко О.В. тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Учні переглянули  відео-презентацій «Булінг в школі. Як його розпізнати?»

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development)

В усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно — Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development).  Мета цієї акції – відновлення національних та міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток, а також наміри підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. Водночас Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на підвищення рівня поінформованості громадськості про важливість науки і ліквідацію розриву між наукою і суспільством. Цей день – ще й чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки.
Ліцеїсти теж долучилися до відзначення цього свята. Класний керівник Разуменко О.В. 6 класу підготувала та провела виховну годину присвячену цьому святу. Зокрема, учні  6 класу розповіли присутнім, учням 5 – 7 класів, про історію свята, провели між присутніми цікаву вікторину з розгадування веселих задач.
Також на заході були відзначені учні, які були учасниками або призерами   математичного конкурсу «Кенгуру», конкурсу з фізики «Левеня» та конкурсу з інформатики «Бобер». Разом із сертифікатами учасників  діти отримали заохочуючі подарунки.



Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття рук». Класним керівником 6 класу Разуменко О.В. була проведена бесіда "Чистота рук - запорука здоров'я". Мета бесіди: закріплювати в учнів навички охайності; переконати в необхідності дотримання гігієнічних вимог, попереджувати інфекційні захворювання серед дітей. Як відзначають експерти ООН та ВООЗ, миття рук рятує тисячі дитячих життів щодня. «Брудні руки» є однією з головних причин високої дитячої смертності в Азії та Африці. Через немиті руки в організм людини потрапляють збудники холери, вірусної пневмонії, гепатиту, грипу та гострих респіраторних захворювань.
    Не можна не помітити, що така проста гігієнічна процедура, як миття рук, здатна попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та інфекціями, але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і безпечним.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2017

Прийняти і полюбити дитя «чуже»,
Частку свого тепла не пошкодувати
Здатне серце терпляче, велика,
Яким дано інших зігріти.
Таких сердець, насправді багато –
Майже у кожного такий вчитель був,
Який лагідно зустрічав у шкільного порогу
І з нами разом в нашому дитинстві жив!
Я в подяку за уроки життя
Схиляю низько голову свою,
Серед професій, корисних суспільству,
Вчительства я серце віддаю.

Хто повинен виховувати школярів?
Вчителі чи батьки?
     Роздуми над цими питаннями можна прочитати в статті за посиланням http://lifter.com.ua/post/4092

Відеоекскурсія Чорнобиль: з минулого у сучасність

Виповнюється 31 років з дня Чорнобильської катастрофи, коли внаслідок серії вибухів викиди високозбагаченого радіоактивного матеріалу пішли в атмосферу по усій Європі.
Десятки людей загинули тоді в самій і навколо Чорнобильської АЕС, багато інших у наступні роки, здебільшого через радіацію і рак. Україна серйозно постраждала, зрозуміло, але неподалік, у Білорусі і Росії, також і досі тривають зусилля по знезараженню.


У 2017 році Україна відзначає 203 річницю з дня народження великого українського українського поета Тараса Шевченка. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які потрапляють на роковин народження і смерті поета.
Більше читайте тут: http://dt.ua/UKRAINE/shevchenkivski-dni-2017-zahodi-pam-yati-kobzarya-235761_.html



 29 січня річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Крути    ввійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Кругами назавжди залишаться в нашій  пам'яті.  Вони полягли,  щоб ми сьогодні жили у вільній  і незалежній Українській державі.
Була проведена виховна година для 9 -11 класів „Крути – символ українського патріотизму“ до відзначення Дня пам'яті Героїв Крут,а також переглянуто кінофільм: „Бій під Крутами“.
Герої Крут. Бій під Крутами 29 січня 1918 року 







1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була проведена виховна година на тему: “Снід: подумай про майбутнє – обери життя”, вході якого було проведено анкетування щодо обізнаності з питань ВІЛ/СНІДу.
СНІД – світова проблема, і бути небайдужими – наш обов’язок! 




Комментариев нет:

Отправить комментарий