вторник, 28 ноября 2017 г.

Картинки по запросу ОЛІМПІАДА ПЕРЕМОЖЦІ 
ВІТАЄМО!!!!


  БАЧМАНОВУ ЛЮДМИЛУ ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ В РАЙОННІЙ ОЛІМПІАДІ 
З ФІЗИКИ
ВЧИТЕЛЬ РАЗУМЕНКО О.В.

воскресенье, 19 ноября 2017 г.

Картинки по запросу ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИКартинки по запросу ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ
ВІТАЄМО!!!!


КОЗАКА ЄВГЕНА ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІ МІСЦЕ,
 ВОЙЦЕХОВСЬКУ ОЛЬГУ ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ В РАЙОННІЙ ОЛІМПІАДІ З МАТЕМАТИКИ.
ВЧИТЕЛЬ РАЗУМЕНКО О.В.

среда, 8 ноября 2017 г.

150 років тому, 7 листопада 1867-го, народилася Марія Склодовська-Кюрі. Вона - єдина в історії жінка, яка одержала дві Нобелівські премії.Картинки по запросу 150 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КЮРІ



Марія Склодовська була п'ятою дитиною у сім'ї варшавських вчителів. Батько викладав фізику. Мати очолювала гімназію.
Коли дівчині було 11 - від туберкульозу померла мати. Родина переживала скруту. Після закінчення школи працювала гувернанткою. У 24 роки вступила в Сорбонну.
Склодовська закінчила факультети фізики і математики. 1894-го зайнялася дослідженнями в лабораторії, якою керував фізик П'єр Кюрі. За рік Марія і П'єр одружилися. Але у квітні 1906 року П'єр загинув у вуличній катастрофі.

среда, 1 ноября 2017 г.


Картинки по запросу європейський союз 

1 листопада світова спільнота відзначає День заснування Європейського Союзу.
ЄС утворився на основі підписаного 7 лютого 1992 р. Маахстрійського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 р. і який заклав основи існування єдиної Європи, Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.
На сьогоднішній день ЄС – це економічний та політичний союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого в Європі.

понедельник, 23 октября 2017 г.


Картинки по запросу М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО

ВІТАЄМО!!!!!
ВОЙЦЕХОВСЬКУ ОЛЬГУ ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ У РАЙОННИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗМАГАННЯХ ІМ. М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО
ВЧИТЕЛЬ РАЗУМЕНКО О.В.

суббота, 7 октября 2017 г.



У рамках соціальної програми Марини Порошенко «Впровадження інклюзивної освіти» пропонуємо переглянути відеоролик  «Єднаємо українців з дитинства» 

https://drive.google.com/file/d/0B3sbRUqaf_gDRGJPbFVVUGw3QzA/view

понедельник, 25 сентября 2017 г.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.
До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

суббота, 2 сентября 2017 г.


              Вересень панує вже довкола,
Наче той художник-чарівник.
Добрий день, моя найкраща школо!
Це для нас — останній в школі рік!

Рік останній — мрії, сподівання,
У майбутнє поступовий крок,
Твори, теореми і... кохання,
Дзвоник, що нас кличе на урок!

Рік останній... Осінь золотава,
У житті юнацьким — перший звіт...
Ти — сторінка юності яскрава,
Ти — дитинства незабутній слід.

Рік останній. Перше жовте листя,
Плани і думки на самоті...
Рік останній... Ти, як аркуш чистий,-
Що напишеш, те й пожнеш в житті.

Рік останній зустрічає радо
Друзів, що з тобою вчаться теж.
Рік останній — вчителя порада,
Справа — та, що потім обереш.

Рік останній в подорож нас кличе,
Мрією легкою виника,
Ніжністю дівочого обличчя,
Поглядом рішучим юнака...

Він — фантазій крила кольорові,
Промінь сонця — далечінь ясна,
Перший вірш, освідчення в любові,
Бал останній, випускна весна...

Рік останній! Ти — надій зірниця,
Ти — мета, що бачиш уві сні.
Рік останній, ти — ще таємниця,
Та, що ми розкриємо самі.


8 вересня - Міжнародний день грамотності

понедельник, 29 мая 2017 г.

Прийняти і полюбити дитя «чуже»,
Частку свого тепла не пошкодувати
Здатне серце терпляче, велика,
Яким дано інших зігріти.
Таких сердець, насправді багато –
Майже у кожного такий вчитель був,
Який лагідно зустрічав у шкільного порогу
І з нами разом в нашому дитинстві жив!
Я в подяку за уроки життя
Схиляю низько голову свою,
Серед професій, корисних суспільству,
Вчительства я серце віддаю.

четверг, 9 марта 2017 г.

У 2017 році Україна відзначає 203 річницю з дня народження великого українського українського поета Тараса Шевченка. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які потрапляють на роковин народження і смерті поета.
Більше читайте тут: http://dt.ua/UKRAINE/shevchenkivski-dni-2017-zahodi-pam-yati-kobzarya-235761_.html

пятница, 10 февраля 2017 г.

7 лютого 2017 року - День безпечного Інтернету

Поради для підлітків:


1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи, свої логіни та паролі.

2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків…


4. Не відповідати на невиховані і грубі листи та повідомлення . Якщо одержите такі повідомлення не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

5. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

6. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

7. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

8. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

5 простих правил онлайн-безпеки для батьків: 

1. Підвищуйте власну комп’ютерну та інтернет-обізнаність. Щоб убезпечити свою дитину у Мережі Ви маєте знати про інтернет, принаймні, не менше за неї.

2. Станьте для дитини порадником. Опановуйте інтернет разом. Повідомте дитині, що вона може звернутися до Вас у будь-якій ситуації. Якщо в інтернеті (у повідомленні електронної пошти, на сайті, форумі, чаті) щось не зрозуміло, хвилює або загрожує, дитина завжди має звертатися по допомогу до Вас. Інформація та послуги в інтернеті не завжди безпечні, тому перш ніж завантажувати, копіювати чи встановлювати будь-що з інтернету, дитина має порадитися з Вами. Навчіть перевіряти інформацію з Мережі за допомогою додаткових запитів і звернення до перевірених джерел.

3. Станьте для своєї дитини другом у соціальних мережах, або попросіть близьких знайомих зробити це. Якщо Ваша дитина не бажає підтверджувати дружбу з Вами, попросіть Ваших друзів молодшого віку подружитися з нею у соціальних мережах. Ви завжди маєте знати, чим займається та з ким спілкується Ваша дитина у Мережі.

4. Встановіть на мобільному телефоні своєї дитини безкоштовну соціальну послугу «Батьківський контроль». Регулярно оновлюйте антивірус.

5. Створіть територію безпечного інтернету. Використовуйте перелік безпечних для дітей сайтів  Запропонуйте дітям пізнавальні, цікаві та захоплюючі інтернет-ресурси.

Навчіть дитину правилам безпечної роботи у мережі:

1. Роз’ясніть дитині важливість захисту своєї та чужої конфіденційної інформації:

не можна викладати в інтернет інформацію про сім’ю та її фінансові справи,адреси проживання та навчання, номери телефонів, кредитної картки та банківські дані;
нікому,крім батьків, не можна називати власні паролі до інтернет-сервісів (навіть найкращім друзям).
2.  Навчіть дітей поводитися в інтернет так само, як у реальному житті.

У Всесвітній Мережі дитина має поводитися ввічливо, не робити нічого, що може образити інших людей або суперечить закону. Поясніть дітям, що в інтернеті також слід із повагою ставитися до людей та їх авторських прав. Незаконне копіювання та розповсюдження матеріалів, що є чиєюсь власністю, вважається крадіжкою.

3.  Віртуальний співрозмовник може видавати себе за іншого.

Навчіть дитину не надто довіряти незнайомим людям у Мережі. Дитина повинна знати, що не можна призначати зустріч з віртуальними знайомими без дозволу батьків.

4.  Віртуальний світ іноді коштує реальних грошей.

Завжди потрібно з’ясовувати, скільки коштують спеціальні інтернет-сервіси: наприклад, якою є повна вартість SMS в онлайн-грі. Якщо така інформація не очевидна для дитини, вона має звертатися за порадою до Вас. Допомагайте дітям розібратися, скільки насправді коштують такі SMS-послуги та чи дійсно необхідно їх надсилати.

5.  Питати поради можна і потрібно.

Повідомте дитині, що вона може звернутися до вас у будь-якій ситуації, яка її турбує. Якщо в інтернеті (у повідомленні електронної пошти, на сайті, форумі, чаті) щось незрозуміло, хвилює чи загрожує, завжди необхідно звертатися за допомогою до батьків. Інформація та послуги в інтернеті не завжди безпечні, тому раніше, ніж завантажувати, встановлювати або зберігати будь-що з інтернету, треба отримати дозвіл батьків. Навчіть дитину перевіряти інформацію з Мережі за допомогою додаткових запитів і звернення до перевірених джерел.

"Гарячі" лінії з інтернет-безпеки

В разі необхідності, ви можете звернутись за консультацією до експертів, котрі нададуть вам компетентну допомогу:

Online-bezpeka.kyivstar.ua – консультант з онлайн-безпеки від компанії “Київістар”

Internetbezpeka.org.ua – тут ви можете повідомити про випадки дитячої порнографії в інтернеті.

Національна “гаряча” лінія з питань протидії домашньому насильству і захисту прав дітей – 0 800 500 335 (безкоштовно для дзвінків із стаціонарних телефонів на території України) та 386 (безкоштовно для дзвінків з телефонів мобільних операторів “Київстар” та “МТС”)

Телефон Довіри МВС України: +38044 254 76 04

А також безліч статей в інтернеті про інтернет-безпеку та запобігання кіберпереслідуванням.

                                                    За матеріалами сайту Київська обласна бібліотека для юнацтва

пятница, 3 февраля 2017 г.

 29 січня річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Крути    ввійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Кругами назавжди залишаться в нашій  пам'яті.  Вони полягли,  щоб ми сьогодні жили у вільній  і незалежній Українській державі.
Була проведена виховна година для 9 -11 класів „Крути – символ українського патріотизму“ до відзначення Дня пам'яті Героїв Крут,а також переглянуто кінофільм: „Бій під Крутами“.

пятница, 6 января 2017 г.

Робота в школі – це окремий щирий світ,
В якому промінці – дитячі душі.
Хоч і несмілі , починають свій політ.
Та не затримаються в Храмі цім байдужі.

Не можна в школі працювати без душі.
Кожна дитина прагне щирої уваги.
Якщо її проблеми – не твої, чужі,
То і для себе не знайдеш ти рівноваги.

Робота в школі – це не праця, а життя,
Частинка повсякденного горіння,
Єдиний організм, десят сердець биття,
Те місце, де його міцне коріння.

Так хочеться, щоб стали розумніш,
Щоб самостійні, дружні діти стали.
Із воску – серце вчителя скоріш,
А треба, мабуть, щоб було зі сталі.

За вихованців – всі наші думки:
Про їх невдачі, успіхи і перемоги.
Й коли своє візьмуть стрімкі роки,
За їх шляхи не пропаде тривога.

І кожен день, немов мелодії акорд.
Вам важко – вчитель теж переживає.
Учня досягнення - це і його рекорд,
Себе частинку в кожному пізнає.

Мета одна: щоб спалахнув огонь,
Треба нести у собі іскру Прометея.
Дитячих відчуваючи тепло долонь,
Учителі працюють не за гроші – за ідею…

© Ігор Коваленко